KONST / Litografier / Färglitografi 11543057
nr 1154 3057
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 100/360, motiv från Stora Nassa, signerad, motivet: 24x42
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:06:47
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson